0(232) 276 79 35

0(232) 276 79 35
info@izmirnurteknik.com
HIZLI TEKNİK SERVİS TALEP FORMU
Hakkımızda | 0(232) 276 79 35
İzmir Beyaz Eşya Teknik Servis
Hakkımızda
İzmir Arçelik , Beko, Samsung, Lg, Vestel, Techwood, Toshiba, Hi-Level, Finlux, Seg, Regal, Grunding, Finlux , Bosch
Televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi, klima ve ankastre ürün arızalarınızda kullandığımız tüm parçalar için garantili servis hizmeti vermekteyiz.
 
Beyaz eşya, klima ve kombi servisi olarak hizmet veren Nur  Teknik Servis; 2009 yılında İzmir,de kurulmuştur. Sektörde güçlenerek yoluna devam etmek isteyen firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için tüm gücü ile çalışmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; en kaliteli ve donanımlı personelleri bünyesinde bulundurarak, İzmir'de sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır.
 
Hızlı ve Yerinde Servis
 
Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde atölyemize getirilmektedir.
 
Tüm Markalara Servis Hizmeti
 
Geniş yedek parça yelpazemiz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz.
 
Ekiplerimiz bozulan cihazınızı yerinde tamir ediyor, günlerce makinenizin servisten gelmesini beklemiyorsunuz. Üstelik bu yöntem ile daha hesaplı ve güvenilir hizmet alıyorsunuz. İzmir Nur Teknik Servis her zaman sizin için hizmetin eniyisi için yanı başınızda  0(232) 276 79 35 numaramızdan haftanın her günü bizi aramanız mümkün izmir beko arçelik vestel servisi…
İzmir Nur Teknik Beyaz Eşya Servisi
Konak Samsung Servisi