0(232) 276 79 35

0(232) 276 79 35
info@izmirnurteknik.com
HIZLI TEKNİK SERVİS TALEP FORMU
Buca Arçelik Beyaz Eşya Servisi | 0(232) 276 79 35
İzmir Beyaz Eşya Teknik Servis
Buca Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Her evin temel olarak ihtiyaç duyduğu beyaz eşyalar vardır. Buzdolabı, çamaşırmakinesi, fırın, bulaşık makinesi vs. Bunların her biri elektronik devrelerden oluşan ve zamanı geldiğinde bakım gerektiren cihazlardır. Yani bir cihazı daha uzun vadede kullanmak ve verim almak için kesinlikle periyodik olarak bakımının yapılması gerekiyor. Servis hizmeti sunan firmalar, bu işin kaliteli şekilde olmasını sağlamak ve garanti kapsamında hizmet sunmak için gerekli çalışmaları yaparlar. Biz de İzmir'in seçkin bölgerinin tamamında beyaz eşya servis hizmeti vererek müşterilerimizin beyaz eşyalarını daha uzun vadeli olarak kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Buca Arçelik beyaz eşya servisi olarak, kısa sürede müşterilerimizin belirledikleri adreslere giderek, yerinde veya gerekli görüldüğünde teknik servis merkezimize getirerek arızalı eşyanın bakım ve onarımını sağlıyoruz. 

Buca Arçelik beyaz eşya servisi

Her iş bir deneyim ister, her alanın deneyimli bir uzmanı vardır. Buca Arçelik beyaz eşya servisi olarak yılların deneyim ve uzmanlığını bünyemizde barındırarak müşterilerimizin yaşadıkları sıkıntılarına kısa sürede çözüm buluyoruz. Tabi ki bunu yaparken bir de güvence olması açısından "garantili servis" hizmeti sunuyoruz. Yani bir arızanın giderilmesinden kısa bir süre sonra arızanın nüksetmesi durumunda, müşterilerimizden herhangi bir şekilde yeniden para talep etmiyoruz. Alanında başarılı teknisyenlerimiz, gerekli Arçelik beyaz eşya servisi konularında eğitim almış, donanımlı bir ekipten oluşmaktadırlar. Bu da içinizin rahat etmesi için yeterli olacaktır. 

Donanımlı Araçlarla Garantili Onarım

Arçelik Buca beyaz eşya servisi olarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve beklentilerine en iyi şekilde yanıt vermek adına zamanında servis hizmetini misyon olarak belirlmiş bulunmaktayız. Donanımlı araçlarımızla kısa sürede belirlenen adrese ulaşarak, yerinde onarımı mümkün olan beyaz eşyaları yerinde, yerinde mümkün olmayanları ise servis aracımızla teknik serviz merkezimize getirerek gerekli müdahaleyi yaptıktan sonra ücretsiz olarak adreslerine teslim ediyoruz. Buca Arçelik beyaz eşya servisi ile içiniz rahat edecek, zamanında onarımdan geçen beyaz eşyanızı daha uzun süreli kullanmanın keyfini yaşayacaksınız. 

Daha fazla bilgi ve teknik destek için iletişim numaramızı arayabilirsiniz. 

İzmir Nur Teknik Beyaz Eşya Servisi
Konak Samsung Servisi